Adnan Polat: Hakan Şükür sözleşmeli futbolcumuz

Panionios Kulübü'nün maçla ilgili hazırlattığı kitapçıkta Türkçe olarak hazırlanan bölümde "Sevgili Galatasaraylılar! Atina'ya hoşgeldiniz. Panionios Kulübü olarak sizi sevgiyle kucaklıyoruz.

  • Panionios Kulübü'nün maçla ilgili hazırlattığı kitapçıkta Türkçe olarak hazırlanan bölümde "Sevgili Galatasaraylılar! Atina'ya hoşgeldiniz. Panionios Kulübü olarak sizi sevgiyle kucaklıyoruz. Bu akşam burada Galatasaray gibi güzide bir Türk ekibiyle oynamak bizlere ayrı bir mutluluk veriyor. Umarız bu mutluluğun tadını hep birlikte alırız. İki tarafa da bol şans!" ifadesine yer verildi.
  • Geniş güvenlik önlemlerinin alındığı 11 bin 700 kişilik Panionios Stadı'nda maçı 7 bin kadar taraftar izledi. Taraftarlar, maçtan yaklaşık 1.5 saat önce stada alınmaya başlandı. Biletlerin fiyatı 15 ila 20 avro arasında değişti. Karşılaşmayı Başkan Özhan Canaydın'ın yanı sıra eski başbakanlardan Rize milletvekili Mesut Yılmaz ve eski Galatasaray yöneticisi Abdürrahim Albayrak da izledi.
  • Galatasaray Başkan Yardımcısı Adnan Polat, Hakan Şükür ile ilgili medyada yer alan haberler üzerine yaptığı açıklamada, "Hakan Şükür, sezon sonuna kadar sözleşmeli futbolcumuz olup görevini en iyi şekilde yerine getirme gayreti içindedir" dedi. 'Hakan'ın artık Galatasaray'da yeri yok', 'Hakan ile asla' ve 'Hakan ile son sene' başlıklarıyla medyada çeşitli haberlerin yer aldığını hatırlatan Polat, Galatasaray futbol takımında yeniden yapılanma sürecinin başladığını ve bu yıl olduğu gibi gelecek sezonda da süreceğini, ancak "Hakan Şükür'ün artık Galatasaray'da yeri olmadığı" biçiminde bir ifadesinin olmadığını bildirdi.
  • UEFA Kupası'nda Fatih Tekke'nin oynamadığı maçta Zenit, St. Petersburg'da Nürnberg'le 2-2 berabere kaldı. Hamburg konuk ettiği Rennes'i 3-0'la geçerek gecenin en farklı skorunu elde etti. Diğer sonuçlar: B Grubu: L. Moskova-FC Kopenhag: 0-1, C Grubu: Elfsborg-Mlada Boleslav: 1-3, AEK-Fiorentina: 1-1, D Grubu: Brann-Dinamo Zagreb: 2-1, E Grubu: Sparta Prag-Spartak Moskova: 0-0, Zürih-Toulouse: 2-0.