Adriano: Kiralık gitmem

Fenerbahçe'nin transfer listesinde yer aldığı iddia edilen Interli golcü Adriano, İtalyan kulübünden ayrılması halinde kiralık olarak başka bir takıma verilmeyi kabul etmeyeceğini, giderse tamamen gideceğini söyledi.

MİLANO - Fenerbahçe'nin transfer listesinde yer aldığı iddia edilen Interli golcü Adriano, İtalyan kulübünden ayrılması halinde kiralık olarak başka bir takıma verilmeyi kabul etmeyeceğini, giderse tamamen gideceğini söyledi. Inter teknik direktörü Roberto Mancini'nin listesinde Zlatan İbrahimoviç, Julio Cruz, David Suazo ve Hernan Crespo gibi golcülerin ardında yer alan ve takımda forma şansı bulamayan Adriano'nun kiralık olarak bir başka kulübe verileceği söyleniyordu. Hatta bu söylentile üzerine Fenerbahçe'nin yeniden devreye girdiği ve 25 yaşındaki golcüyü kiralık olarak renklerine bağlamak için girişimlerini başlattığı iddia ediliyordu. Fakat İtalya'da Adriano'yu özellikle Parma'nın kiralık olarak almaya çalıştığı biliniyor.
Brezilyalı golcü Inter'de kalıp kendisini kanıtlamak istediğini söyledi. Inter Başkanı Massimo Moratti ise Parma'nın yanı sıra İngiliz kulüplerinin de Adriano'yla ilgilendiğini söylemesine karşın bu açıklamasında Fenerbahçe'nin ismini zikretmedi. (Spor Servisi)