Aghahowa'ya Cim Bom kancası

Galatasaray, Ukrayna'nın Shakthar Donetsk takımında forma giyen Nijeryalı Julius Aghahowa'yı yakın takibe aldı. 20 kez milli takım forması giyen ve 12 gol atan 21 yaşındaki futbolcu forvet olarak görev yapıyor.

İSTANBUL - Galatasaray, Ukrayna'nın Shakthar Donetsk takımında forma giyen Nijeryalı Julius Aghahowa'yı yakın takibe aldı. 20 kez milli takım forması giyen ve 12 gol atan 21 yaşındaki futbolcu forvet olarak görev yapıyor. Geleceğin yıldız adayları arasında gösterilen Aghahowa her iki ayağını da kullanabiliyor. Bu transferde pazarlıkların devam ettiği ve büyük ölçüde anlaşma sağlandığı belirtildi. Teknik direktör Fatih Terim'in istediği İzmirsporlu Tufan'la pazartesi günü masaya oturulacak. 21 yaşındaki golcü futbolcu, Galatasaray'da oynamaktan büyük mutluluk duyacağını söyledi.
Yönetim boş sözleşmeye imza atan Hasan Şaş'a ise 1.5 milyon dolar ödeme kararı aldı. Bu paranın dörtte biri peşin, kalanı da maç başına ödenecek. Şaş daha önceki teklifi kabul etseydi 2 milyon dolar ücret alacaktı. Öte yandan kombine bilet fiyatları bugün açıklanacak. (Spor Servisi)