Ahmet Çakar çıldırdı!

Ahmet Çakar çıldırdı!
Ahmet Çakar çıldırdı!
Ünlü yorumcu Ahmet Çakar, olay hakem Fırat Aydınus'u adeta yerden yere vurdu.

Beyaz TV'de yayınlanan 'Beyaz Futbol ' programının yorumcularından Ahmet Çakar, 2-1 sonuçlanan Fenerbahçe -Kasımpaşa maçının hakemi Fırat Aydınus için sert ifadeler kullandı.

Yine Emre, yine olay!


Eski hakem, "Fırat Aydınus, duymadığı 'lan' kelimesi nedeniyle Caner Erkin'i oyundan attı. Bugün Emre Belözoğlu, kendisine 3 metre mesafeden Kasımpaşa yedek kulübesine 'Senin ananı s....' diyebilecek kadar sporcu ahlakını zorlamasına rağmen ve onu oyundan atmıyor. Kendi kendine konuşmuyor, yedek kulübesine dönüp söylüyor. Bruno Alves'e, Emre'ye, Gökhan Gönül'e kırmızı kart göstermiyor. Hakem hakem olsaydı, ilk devre Alves ve Emre'yi atar mıydı? Caner'i attı, numunesi var. Gökhan Gönül son adam olarak aşile vurdu. Direkt kaleye gidiyordu. Fenerbahçe 8 kişi kalacaktı. Skandal bir yönetim sergiledi. Sonra Fırat şunu demeyecek; Cüneyt Çakır torpilli, ben ikinciyim. Sen, bu halinle Cüneyt Çakır'ın sol bacağının ucu olamazsın" şeklinde konuştu.

Ahmet Çakar, sarı-lacivertli oyuncu Eme Belözoğlu hakkında ise "Ana avrat sövmenin hesabını ver? Bırak bu işleri. Bir futbolcu 35 yaşındaysa, maçın 5. dakikasında küfür ediyorsa, onun futbolculuğu 28. sıradadır" dedi. 

Ryan Donk'tan olay tweet