Ahmet Çakar'dan F.Bahçe'ye cevap

Ahmet Çakar'dan F.Bahçe'ye cevap
Ahmet Çakar'dan F.Bahçe'ye cevap
Fenerbahçe'de Başkan Aziz Yıldırım ve yöneticilerin Beyaz TV'ye çıkacağı programın iptal edilmesi sonrası yorumcu Ahmet Çakar'dan açıklama geldi.

Fenerbahçe Kulübü Basın Sözcüsü Mahmut Uslu'nun teklifiyle gündeme gelen Başkan Aziz Yıldırım'ın çıkacağı canlı yayının iptali, programın renkli isimlerinden Ahmet Çakar'ı şaşırttı.

Yıldırım'ın 'imza'sı değişti!
 

"BEN BUNA GÜLERİM"

Sarı-lacivertli kulübün yayını iptal etmesinin ardından Çakar, konuyla ilgili Sporx.com'un sorularını cevapladı. "İptal gerekçeleri anlamsız" diyen Çakar, "Fenerbahçe Kulübü böyle çark etti anlayamadım. Gerekçeleri de anlamsız ve şaşırtıcı. 21 Ocak günü yapılan son yayından rahatsız olmuşlar. Sanki 2 yıldır biz onlara sayın başkana çok iyi davranıyoruz da son gece kötü davranmışız. 2 yıldır ne diyorsak 21 Ocak'ta da aynı şeyleri söyledik. Hatta o son yayında 3 yıl hapis yatılmasının doğru ve vicdani olmadığını söyledik. Bu konuda destek çıktık. 2 yıllık süreçteki yayın politikamızı söylemlerimizi gerekçe göster anlarım, ama gerekçe olarak '21 Ocak günkü yayın' dedin mi ben buna gülerim ve bu iptalin altında başka bir neden ararım" ifadelerini kullandı.

Fenerbahçe'de sürpriz başkan adayı
 

"KORKMUŞ OLABİLİRLER"

Ünlü futbol yorumcusu, "Sanki bu yayını biz talep etmişiz gibi bir algı var. Teklifi yapan kendileri, Sayın Mahmut Uslu. Biz istemedik, onlar istedi. Biz de 'hayhay' dedik. Şimdi 'vazgeçtik' diyorlar. Neden vazgeçtiler kendi adıma konuşuyorum; ilk aklıma gelen, korkmuş olabilirler. Çünkü ben orada her türlü soruyu soracaktım ve dün gün boyu buna çalıştım. Ben tapelerde 3 maçta şike görüyorum bundan kaçamazsın. Mahkeme '6 maç' demiş, UEFA '5 maç' demiş, bana göre 3 maçta şike var. Bunu orada söyleyecektim ve bu konuda tapelerden sorular soracaktım. 'Tape sahte' dersen, ona lafım yok. Onu mahkemede demeliydin, ama demedin. Her şeyi soracaktım. Niye vazgeçtiklerini düşünüyorum. Adamların Allah'ı var bizimle bir pazarlığı olmadı. Oraya gittiğimizde bize 'Şunlara girmeyin bunları sormayın' gibi bir teklifleri olsaydı ben orayı terkederdim" şeklinde konuştu.

Ümit Özat yeniden 'evlat' oldu