Ahmet Çakar'dan Galatasaray'a cevap

Ahmet Çakar'dan Galatasaray'a cevap
Ahmet Çakar'dan Galatasaray'a cevap
Galatasaray-Bursaspor maçının şaibeli olduğunu iddia eden Ahmet Çakar, sarı-kırmızılı kulübün açıklaması üzerine 'Vız gelir tırıs gider' dedi.

Radikal.com.tr - Galatasaray Kulübü, 6-0 kazanılan Bursaspor maçının ardından sosyal medya üzerinden "Bu geceden çok ama çok RAHATSIZIM" şeklinde mesaj yayınlayan ve Beyaz TV'de yorumculuk yaptığı programda sarı-kırmızılı ekibe yönelik suçlamalarda bulunan Ahmet Çakar'a suç duyurusunda bulunup tazminat davası açacaklarını açıkladı.

G.Saray'dan Ahmet Çakar'a dava


Bu açıklama sonrası eski hakem Ahmet Çakar, twitter'dan sert açıklamalarına devam etti. Sarı-kırmızılı kulübe karşı hukuk mücadelesi vereceğini belirten ünlü yorumcu, programda söylediklerinin fragman olduğunu söyledi.

İşte Çakar'ın tweetleri...
"Baskılar ve süreklı açılan davalar nedeni ıle sansür uygulamaya calışılıyor. Ama SUSMAK yok yola devam. Aziz Yıldırım ve Fenerbahçe ile davalığım. Merak etmeyin. Hakkımda açılmış en az 6-7 dava var. Bu dava da artı 1 oldu. Önce Lutfi Arıboğan sonra Bülent Tulun, şimdi de Galatasaray dava açtı. Acı patlıcanı kırağı çalmazmış. Alıştık artık, böyle davalar bazılarını yıldırır. Ama bana vız gelir tırıs gider. Avukatım Esennur Ezgi Hanım ve ekibi ile hukuk mücadelesi devam edecek. Durmak yok nerede ince ise orada kopar. Bu sözüm ona yıldırmak amaçlı davaların başrol oyuncuları bazı genç Galatasaraylı yöneticilerdir. Kim olduklarını biliyorum. Bekleyin. Ben devleti soymadım. Dayımın babamın nüfusu ile rant sağlamadım. Menajerlerden hanut almadım. Bu davalar benim gururumdur. 5 liralık malı devlete 55 liraya satmadım. Nüfus ticareti yapmadım. Genel olarak söylüyorum; bazı hokkabazlar beni yıldıramaz. Zaten göreceksiniz. Bu okuduklarınız ve Beyaz TV de duyduklarınız daha fragman. Eğer hukuku bir yıldırma politikası olarak kullanırsanız karşılığını bulursunuz. Buradan açık davet; hukuki veya hukuk dışı kim ne yapabiliyorsa elinden geleni ardına koymasın. Çakaldan korkan ormana girmezmiş."

Ahmet Çakar'dan olay iddia!