Ahmet Çakar'dan olay paylaşımlar!

Ahmet Çakar'dan olay paylaşımlar!
Ahmet Çakar'dan olay paylaşımlar!
Galatasaray'ın deplasmanda 2-1 kaybetmesine karşın ilk maçtaki avantajı nedeniyle finale yükseldiği Sivasspor karşılaşmasında, sarı-kırmızılı oyuncu Yasin Öztekin'in kazandırdığı penaltıya ilişkin Ahmet Çakar'dan olay yorumlar geldi.

RADİKAL - Sivasspor'un 2-0 önde olduğu sırada, Galatasaray 'ın parlayan oyuncusu Yasin Öztekin, Cicinho'nun müdahalesi sonucu yerde kaldı. Hakem Mustafa İlker Coşkun penaltı noktasını gösterdi.

Sergen Yalçın: Yaz, deniz, falan filan işte!

Maçın 81. dakikasında çalınan bu düdüğün ardından Sivasspor tribünleri ve oyuncular uzun süre itirazda bulunurken, oyunda gerilim de bir anda arttı.

Beyaz TV yorumcusu ve eski hakem Ahmet Çakar ise karşılaşmaya damgasını vuran pozisyon ile ilgili, "Maaşallah GS'yi finale de hakemler taşıyor. O nasıl penaltı ve öncesindeki el nasıl görülmez? Ey Galatasaraylılar bu gece Yasin futbol sahteciliği yapmasa, hafta sonu da Gençlerbirliği kalecisi Ferhat kolbastı oynamasa sonuçlar nasıl olurdu?" şeklinde iki paylaşımda bulundu.


  http://www.radikal.com.tr/136180413618041

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  A Çakar hem haklı hem haksız... - ARAGORA

  Golden önceki ''elle oynama '' yı hakemin görmemiş olması büyük hata..Ama ;penaltı doğru karar...Ceza sahasında ,bir oyuncu rakibin ayaklarına dalarken dikkat edecek...Oyuncu çalımı atmış seni geçmiş..Sen bacaklara dalıyorsun...Dalmayacaksın kardeşim..Dalarsan bu olur...Öte yandan ,Gençlerbirliği kalecisi konusunda haklısın ,kaleci Kolbastı değil ,'elim sende '' oynadı..Hani küçükken oynardık..Elim sende dersin dokunup kaçarsın...İşte öyle oldu...