Ahmet Dursun derbiye hazır

Beşiktaş'ta, Sparta Prag'dan alınan 3-1'lik galibiyet ve sergilenen futbol Fenerbahçe derbisi öncesi teknik heyeti mutlu etti. Teknik direktör Lucescu iyi yolda olduklarını, hırslı ve istekli futbolun gelecek için ümit verdiğini söyledi.
Haber: ORHAN YILDIRIM / Arşivi

İSTANBUL - Beşiktaş'ta, Sparta Prag'dan alınan 3-1'lik galibiyet ve sergilenen futbol Fenerbahçe derbisi öncesi teknik heyeti mutlu etti. Teknik direktör Lucescu iyi yolda olduklarını, hırslı ve istekli futbolun gelecek için ümit verdiğini söyledi.
Sakatlıkları nedeniyle takımdan ayrı kalan Ahmet Dursun da çalışmalara başladı. Daha önce Fenerbahçe maçında oynayacağı açıklanan Sergen Yalçın ise takımdan ayrı çalıştı. Kulüp doktoru Ayhan Optur, Ahmet'in derbiye kadar hazır olacağını belirterek, "Sergen özel olarak idman yapıyor. Henüz yüzde yüz hazır değil. Lucescu, kendisiyle görüşerek son kararı verecek" açıklamasını yaptı. Bu arada gribal enfeksiyona yakalanan kaptan Tayfur dünkü antrenmanda yer almadı. MR'ı çekilen Bayram'ın ise durumunun iyi olduğu açıklandı.
Adil Ramzi iddiası
İngiltere'de yayınlanan The Times gazetesi dünkü spor ekinde İlhan Mansız'a geniş yer ayırdı. Japon kızların kahramanı olan futbolcunun başka meziyetlerinin de olduğu vurgulanan gazetede, "İlhan Mansız'ın, iyi oynadığında öylesine sakin hareketleri var ki, sanki herkesin panik yaptığı bir noktada kendisi yavaşlatılmış gibi rahat rahat gole ulaşıyor" ifadeleri yer aldı.
Transferde Rumen Maldaraşanu'yu renklerine katan Beşiktaş'ın, PSV Eindhoven'ın Faslı orta saha oyuncusu Adil Ramzi'ye talip olduğu iddia edildi. İngiltere merkezli, 'www.planetfootball.com' internet sitesinin haberine göre, menaceri vasıtasıyla transfer görüşmelerini sürdüren Faslı futbolcu Adil Ramzi'ye İspanya'dan da bazı kulüplerin teklif götürdüğü ileri sürüldü.