Ahmet Dursun herkesi şaşırttı!

Ahmet Dursun herkesi şaşırttı!
Ahmet Dursun herkesi şaşırttı!
Galatasaray-Atletico Madrid maçının devre arasında sonrası attığı tweetler şaşkınlık yaratan Ahmet Dursun, iki gün sonra yine sosyal medya üzerinden "Birlik olma zamanı" dedi.

RADİKAL - Şampiyonlar Ligi'nde Galatasaray 'ın sahasında Atletico Madrid'e 2-0 yenilmesi ile ilgili yaptığı paylaşımlar tepki çeken Ahmet Dursun, Beşiktaş ve Fenerbahçe 'nin maçları öncesi adeta ağız değiştirdi.

Salı gecesi "Bir Beşiktaşlı olarak artık yeter! Galatasaray, Avrupa Kupaları’nda ülke puanımızı düşürmekten başka bir şey yapmıyor" ve "GS'li arkadaşlar geçen sezonki maçların sonuçlarını yazdırtmayın bana, biz bari bir kere 8 yedik sizin gibi her maç 4-5-6 yemedik" tweetleri atan eski milli futbolcunun, UEFA Avrupa Ligi mücadelesinden önce ‘birlik’ mesajı vermesi dikkati çekti.

Ahmet Dursun'dan olay paylaşım!

"YENİLSİNLER DİYE DUA EDİYORUZ"

Uzun yıllar Beşiktaş forması giyen Ahmet Dursun, sosyal medya üzerinden "Nasıl bir millet olmuşuz! Ülkemizi temsil eden takımlarımıza destek olacağımıza, adeta yenilsinler diye dua ediyoruz. Yazık! Birlik olma zamanı" ifadelerini kullandı. Ancak bu mesajının ardından Galatasaraylı taraftarlar, iki gün önce atılan mesajları hatırlattı.