Ahmet Dursun şimdilik iyi gibi

Ligin 5. haftasında kendi sahasında Malatyaspor ile karşılaşacak Beşiktaş'ta sağ dizinden sakatlığı bulunan Ahmet Dursun'un durumunun bu hafta içinde belli olacağı açıklandı.

İSTANBUL - Ligin 5. haftasında kendi sahasında Malatyaspor ile karşılaşacak Beşiktaş'ta sağ dizinden sakatlığı bulunan Ahmet Dursun'un durumunun bu hafta içinde belli olacağı açıklandı. Kulüp doktoru Ayhan Optur, Ahmet Dursun'un dizindeki ağrıların kalmadığını belirterek, "Bu oyuncumuzun ağrısı sızısı yok. Kendisini antrenmanlarda deneyeceğiz. Son durumu bu hafta içi belli olacak" dedi. Optur, Yasin'in çalışmalarını sürdürdüğünü, bu iki oyuncu dışında takımda sakat oyuncunun bulunmadığını sözlerine ekledi.
Ahmet Dursun ise, "Kendimi iyi hissediyorum. Tamamen değilse bile ağrılarım geçti. Bu haftaki maçta oynayıp oynamayacağım bir iki gün içinde belli olur" açıklamasında bulundu.
Dünü izinli olarak geçiren Siyah-Beyazlı futbolcular, 12 Eylül cuma günü İnönü Stadı'nda Malatyaspor ile yapacakları karşılaşmanın hazırlıklarını bugün gerçekleştirecekleri antrenmanla sürdürecek. (Spor Servisi)