Ahmet Hassan bugün imzalıyor

Beşiktaş daha önce prensipte anlaştığı Gençlerbirliği'nin Mısırlı oyuncusu Ahmet Hassan'la bugün üç yıllık sözleşme yapacak. Milli takım kampı nedeniyle bir süredir ülkesinde bulunan Hassan'ın imza törenini Mısır televizyonları naklen yayınlayacak.

İSTANBUL - Beşiktaş daha önce prensipte anlaştığı Gençlerbirliği'nin Mısırlı oyuncusu Ahmet Hassan'la bugün üç yıllık sözleşme yapacak. Milli takım kampı nedeniyle bir süredir ülkesinde bulunan Hassan'ın imza törenini Mısır televizyonları naklen yayınlayacak. Transferin hızlı takımlarından Beşiktaş, daha önce de Okan Koç, Sinan Kaloğlu ve Emre Aşık gibi isimleri renklerine bağlamıştı. İç transferde ise Ronalda, Pancu, İlhan, Ahmet Dursun ve Yasin'le de sözleşme yenilenmişti.
Siyah-Beyazlı yönetim, İnönü Stadı'nın restore çalışmaları için düğmeye bastı. Yöneticilerle birlikte stadı gezen başkan Serdar Bilgili UEFA'nın isteği doğrultusunda statta bazı düzenlemeler yapılacağını ve inşaatın en kısa süre içinde başlayacağını söyledi. 28 Haziran'da İstanbul yeni sezon hazırlıklarına başlayacak takımda sağlık kontrolleri bugün başlayacak. Öte yandan Vakıfbank Bankası ile Beşiktaş Kulübü, 'BJK Kredi Kartı' için üç yıllık sözleşme imzaladı. (Spor Servisi)