Ahmet ve Yasin Luce'yi kızdırdı

Beşiktaş, Trabzonspor ile yapacağı maçın hazırlıklarını, BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde yaptığı antrenmanla sürdürdü.

İSTANBUL - Beşiktaş, Trabzonspor ile yapacağı maçın hazırlıklarını, BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde yaptığı antrenmanla sürdürdü. Mircea Lucescu yönetiminde gerçekleştirilen idmanda, futbolcular kondisyon ve pas çalışmasının ardından çift kale maç yaptı. Sergen, Ahmet Yıldırım ve Ahmet Dursun, fizyotirapistler eşliğinde koşu yaptı.
Lucescu, idmanda önce Ahmet Hassan ardından da Yasin'i sert biçimde uyardı. Pas çalışması sırasında futbolcularından yerden oynamaları yönünde istekte bulunan Lucescu, bir pozisyonda Ahmet Hassan'ın istediği gibi pas vermemesi üzerine oldukça sinirlendi. Çalışmayı durduran Lucescu, Mısırlı futbolcuyu sert bir dille uyararak, pas vermesini istedi. Ahmet Hassan da "Yerden pas verdim" deyince Lucescu, el kol hareketleriyle "Dediğimi yapın yerden oynayın" diye bağırdı.
Lucescu, bu olayın ardından idmanlarda oldukça gergin olduğu gözlenen Yasin'e sinirlendi. Yasin'in, Ahmet Hassan'a sert girmesi ve bu iki oyuncunun tartışmaları üzerine çalışmayı yeniden durduran Lucescu, Yasin'e, "Son kez uyarıyorum. Aynı biçimde davranacaksan dışarı çık" dedi. Daha sonra iki futbolcu, birbirlerine sarılarak barıştı. (Spor Servisi)