Ailesi rehin alındı, Dünya Kupası'nı bıraktı

Ailesi rehin alındı, Dünya Kupası'nı bıraktı
Ailesi rehin alındı, Dünya Kupası'nı bıraktı
Brezilya'da ITV televizyonuna Dünya Kupası yorumları yapan eski İngiliz milli futbolcu Ian Wright, karısı ve çocukları bıçaklı soyguncular tarafından rehin alınınca, görevini bırakıp ülkesine döndü.

LONDRA - The Sun gazetesinin bugün birinci sayfadan "Wright'ın eşi rehin alındı. Baskını yapanlar çocuklarının parmaklarını kesmekle tehdit etti" manşetiyle verdiği haberde, Ian Wright'ın eşi Nancy ve iki kız çocuğunun bıçaklı soyguncular tarafından rehin alındığı belirtildi. Efsane futbolcunun, Londra'nın kuzeybatısındaki evini soyguncuların bastığını duyar duymaz Londra'ya uçtuğu bildirildi. Press Association'ın haberine göre, 4 bıçaklı soyguncu istediklerini aldıktan sonra kayıplara karıştı.

Bir devir sona erdi!


Ian Wrıigh, dün gece attığı tweette soygunculara "Kaçamayacaksınız" mesajı yolladı.

"Soygunu araştırıyoruz. Dün gece saat 9.20'de arandık" diyen bir Scotland Yard yetkilisi, özel eşyaların çalındığını ve 18-25 yaşlarındaki 4 soyguncunun yüzlerinin belli olması için maske taktığını ifade etti.

The Sun, eski Arsenal oyuncusunun, soyguncuların eşinin boğazına jilet dayadıklarını ve çocuklarının parmaklarını kesmekle tehdit ettiklerini öğrenir öğrenmez Londra'ya uçtuğuna dikkati çekti. Ian Wright'ın menajeri Steve Kutner, "Feci bir olaydı. Ian'ı hızlı bir şekilde Londra'ya yetiştirdikleri için ITV'ye teşekkür ederim" diye konuştu. FARUK ZABCI (DHA)

Ronaldo'nun futbol hayatı tehlikede!