Akçay, Juventus'u yakın takibe aldı

Akçay, Juventus'u yakın takibe aldı
Akçay, Juventus'u yakın takibe aldı
Trabzonspor Teknik Direktörü Mustafa Reşit Akçay, UEFA Avrupa Ligi'ndeki rakipleri Juventus'u yakın takibe aldı.

Trabzonspor Teknik Direktörü Mustafa Reşit Akçay, Trabzonspor'un her maça olduğu gibi Juventus karşısına da kazanmak için çıkacağını söyledi.

Trabzonluları çıldırtan pozisyon


Trabzonspor Teknik Direktörü Mustafa Reşit Akçay, bir taraftan Spor Toto Süper Lig 'de oynayacakları maçların planlamasını yaparken, diğer taraftan ise UEFA Avrupa Ligi'ndeki rakipleri Juventus'u yakın takibe aldı. Rakibin maçlarını yakından takip eden Akçay, aldığı notları karşılaşmanın oynanacağı tarihe yakın oyuncularıyla paylaşacak.

Juventus maçının çok zor bir karşılaşma olacağını belirten Akçay, "Ama böyle maçları oynamak gerekiyor. Biz de oynayacağız. Juventus aynı zamanda çok üst düzey transferler yapıyor. Bazı oyuncularını da serbest bırakmaya başladı hatta transferlerine izin verdi. Onların bütün amacı tek taraflı olarak bu Avrupa Ligi’nde belli bir yerlere gelmek.

İşte derbide gösterilmeyen pankart


Oldukça pres yapan, önde basan ve rakiple saldırgan bir tutum içerisinde oynayan bir takıma dönüştü. Yani hızlı oynuyorlar. Güçlü oyuncuları var. Ama bu bizim onlarla oynarken, yani mücadele etmede yada bazı şeyleri kabul ettiğimizi göstermez. Mücadelemizi sürdüreceğiz. Kim ne derse desin sonuçta biz Trabzonsporuz. Sahaya kazanmak için çıkarız. Ama şartlar bizi nereye götürür onu da maç içerisindeki hareketler gösterir "dedi. (DHA)