Akçay'dan 'kanat' uyarısı

Akçay'dan 'kanat' uyarısı
Akçay'dan 'kanat' uyarısı
Devre arası çalışmalarına Antalya'da başlayan bordo-mavililerde teknik patron Mustafa Akçay, kanat organizasyonları konusunda oyuncularını uyardı.

TRABZON - Teknik direktör Mustafa Akçay yönetiminde yapılan antrenmana dünki antrenmandan farklı olarak sadece 1461 Trabzon'dan kampa çağrılan Mustafa Akbaş katıldı. 1461 Trabzon'dan alınan Gökhan Alsan ise sakatlığı nedeniyle MR çekiminin ardından antrenman sahasına gelerek Akçay ile bir görüşme yaptı ve otele geçti.

'Gidip Mourinho ile çalışacak'


Trabzonspor'un anlaşma sağladığı İspanyol kondisyoner Miguel Peiro da bu sabahki antrenmana çıkarak ilk çalışmasını gerçekleştirdi.

AKÇAY: ÖNEMLİ OLAN UYUM

Bordo-mavililer, antrenmanda kondisyon çalışmalarının ardından yarı sahada çift kale maç yaptı. Bu çalışma sırasında oyuncularına uyarılarda bulunan Akçay, "Kanat organizasyonları anlamında problemlerimizin olduğunu düşünürsek bunları üzerinde çalışmalıyız. Önemli olan anlaşılabilirlik ve uyum" dedi.

Antrenmanda hafif sakatlığı bulunan Soner Aydoğdu takımdan ayrı olarak koşu yaptı. İspanyol kondisyoner de takımın genel durumu hakkında yardımcı antrenör Turgay Karslı'dan bilgi aldı.

YABANCILARDAN İLK ZOKORA KATILDI
Trabzonspor'da teknik direktör Mustafa Akçay'ın fazladan iki gün izin verdiği yabancı futbolculardan Didier Zokora, kampa bir gün erken katıldı. Diğer yabancı oyuncuların yarın kampa katılması bekleniyor. Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu'nun da yarın Antalya 'ya gelebileceği öğrenildi.

Trabzonspor'da yerlilere teklif


KALECİ FATİH İZNİNİ İPTAL ETTİ

Eşinin doğum yapacak olması nedeniyle teknik ekipten 14 Ocak'a kadar izin alan kaleci Fatih Öztürk, doğum tarihinin uzaması nedeniyle izni iptal etti. Kulüp yetkililerini arayarak kampa katılmak istediğini ileten Fatih Öztürk'ün gösterdiği davranış, teknik ekip tarafından taktir topladı.

KALEDE ÜÇ GENÇ

Trabzonspor'da kaleciler Onur, Zeki Ayvaz ve Fatih Öztürk'ün yokluğunda kaleyi altyapı kalecileri İbrahim Demir, Ahmet Can ve Recep Ağa koruyor. Üç genç isimde antrenman performansıyla dikkatleri üzerine çekti. Yunus Emre SEL (DHA)

Burak Yılmaz'a büyük tepki