Akhisar Belediye'de şaşkınlık

Akhisar Belediye'de şaşkınlık
Akhisar Belediye'de şaşkınlık
Teknik direktör Hamza Hamzaoğlu'nun A Milli Takım'daki görevini tercih edip Akhisar Belediyespor'dan sezon sonunda ayrılacağını açıklaması, Manisa ekibinde şaşkınlık yarattı.

2011'in Mart ayından bu yana takımın başında olan Hamza Hamzaoğlu'nun ayrılmasının takımda çözülmeye yol açacağından endişe eden yönetim, ciddi talipleri olmasına rağmen tekhik direktörlerine bağlılıkları yüzünden takımda kalan Niasse, Uğur, Bilal, Kenan, Güray gibi oyuncuları nasıl takımda tutacağını düşünmeye başladı

Sezon başında yönetimin iyi niyetli yaklaşımının yanı sıra Hamza Hamzaoğlu'nun varlığına güvenip ikişer yıllık sözleşme imzalayan futbolculardan özellikle Niasse ve Uğur'un dört büyüklerin takibinde olduğu bildirildi. Beşiktaş 'ın uzun süredir takip ettiği Uğur için önümüzdeki günlerde resmi teklifte bulunacağı, Niasse ile ilgilenen Trabzonspor, Eskişehirspor ve Bursaspor'un da nabız yokladığı öğrenildi.

Akhisar Belediyespor'da Bilal, Kenan, kaleci Evren ve Güray'a da Anadolu kulüplerinden menajerler kanalıyla teklif geldiği öğrenildi. (DHA)