Akhisar Belediyespor: Vicdanımız rahat

Akhisar Belediyespor: Vicdanımız rahat
Akhisar Belediyespor: Vicdanımız rahat
Eskişehirspor maçında attığı son gol tartışmalara neden olan Akhisar Belediyespor'un Basın Sözcüsü İbrahim Evren Acar, "Kamuoyundaki yorumlar da bizim haklı olduğumuz yönünde" ifadelerini kullandı. 

Akhisar Belediyespor Kulübü Basın Sözcüsü İbrahim Evren Acar, 3-3 sona eren Eskişehirspor maçında attıkları beraberlik golünde sportmenliğe aykırı bir durum olmadığını belirterek, “Vicdanımız çok rahat” dedi.

Golden sonra saha içinde tartışmalar yaşanırken protokol tribününde pozisyonu yayıncı kuruluşun kamerasından tekrar tekrar izlediklerini vurgulayan Acar, "Bu durumu saha içindeki yöneticimizin telefonundan teknik direktörümüz Cihat Arslan’a da ilettik. Hocamıza ortada bir haksızlık olmadığını söyledik. O da Eskişehirsporluların ‘Kalenizi açın, gol atalım’ talebini kabul etmedi. Cihat Hoca maçtan sonrra da çok üzgündü ama sonuçta vicdanımız çok rahat. Ayrıca kamuoyundaki yorumlar da bizim haklı olduğumuz yönünde" şeklinde konuştu.

Karşılaşmanın hakemi Fırat Aydınus'u tebrik eden İbrahim Evren Acar, "Onca baskıya rağmen hakem Barış Şimşek de çok iyi maç yönetti" dedi.