Akhisar Belediyespor'dan Beşiktaş'a gözdağı

Akhisar Belediyespor'dan Beşiktaş'a gözdağı
Akhisar Belediyespor'dan Beşiktaş'a gözdağı
Akhisar Belediyespor Teknik Direktör Cihat Arslan, 29 Kasım Pazar günü deplasmanda ligin en iyi futbol oynayan takımı Beşiktaş'la karşılaşacaklarını belirterek, "Ama İstanbul'a puan almaya gideceğiz" dedi.

AKHİSAR - Beşiktaş'ın gücünü bilerek gereken önlemleri alacaklarını, ancak futbolu çirkinleştirmeden mücadele edeceklerini vurgulayan Cihat Arslan, "Elbette rakibimize saygı duyuyoruz. Ancak biz de inatçı ve disiplinli bir ekibiz. Sergileyeceğimiz futbolla bulunduğumuz yere tesadüfen gelmediğimizi göstereceğiz" diye konuştu.

"BİZİ 5 ZOR MAÇ BEKLİYOR"

İlk yarının kalan bölümünde kendilerini çok zorlu 5 müsabakanın beklediğini ifade eden Cihat Arslan, Beşiktaş'tan sonra sırasıyla Medicana Sivasspor, deplasmanda Kayserispor, yine deplasmanda Galatasaray ve Osmanlıspor'la karşılaşacaklarını hatırlattı.

Akhisar Belediyespor'un hocası, "Görüldüğü gibi 5 maçın 3'ü deplasmanda, 2'si evimizde. Özellikle iç saha performansımız oldukça iyi. Evimizdeki 6 müsabakada 5 galibiyet 1 beraberlik aldık ve hiç yenilmedik. Bunun en büyük sebebi büyük bir aile olmamız. Elbette inişler çıkışlar oluyor ama bu durum aile olduğumuz gerçeğini değiştirmiyor" dedi. Haldun AKYÜZ (DHA)