Akhisar Belediyespor'dan Pereira'ya tepki

Akhisar Belediyespor'dan Pereira'ya tepki
Akhisar Belediyespor'dan Pereira'ya tepki
Fenerbahçe Teknik Direktörü Vitor Pereira'nın maçtan önce ve maçtan sonra sürekli olarak Manisa 19 Mayıs Stadı'nın bozuk zeminini gündeme getirmesine tepki gösteren Akhisar Belediyespor Teknik Direktörü Cihat Arslan, "En büyük mağdur biziz ama başkaları mağdur gibi konuşuyor" dedi.

İZMİR - Portekizli meslektaşı Vitor Pereira'ya göndermede bulunan Cihat Arslan, rakiplerinin sadece bir defa Manisa'ya geldiğini, ancak kendilerinin tüm iç saha maçlarını 19 Mayıs Stadı'nda oynadığını vurguladı.

Akhisar Belediyespor'un hocası Cihat Arslan, "Kendi stadımız olmadığı için Manisa bize kucak açıyor. Burada yaşam mücadelesi veriyoruz. Devletimize sesleniyorum; Konya'ya her yere stat yapılıyor, biz de stat istiyoruz. Beşiktaş'la bize hep deplasman" dedi.

3-0'lık Fenerbahçe yenilgisini de değerlendiren Arslan, "İlk yarıda iyi oynadık ama Şener Özbayraklı'nın golünden sonra ikinci gol de gelince söyleyecek bir şey kalmadı. Onların vurduğu gol oldu, bizim vurduklarımız olmadı" ifadelerini kullandı. (DHA)