Akhisar'da Gekas kapıdan kovuldu!

Akhisar'da Gekas kapıdan kovuldu!
Akhisar'da Gekas kapıdan kovuldu!
Akhisar Belediyespor Kulübü Başkanı Hüseyin Eryüksel, kadro dışı olan Theofanis Gekas'la ilgili haftalardır süren sessizliğini bozdu. Başkan Eryüksel, 'Çay kahve içip gitti' dediği Yunan yıldızın bugün tesislere alınmadığını açıkladı.

MANİSA - Teknik direktör Roberto Carlos tarafından kadro dışı bırakılan Theofanis Gekas'ın bugün tesislere alınmadığını belirten Başkan Hüseyin Eryüksel, "Bizim için kritik öneme sahip Mersin İdmanyurdu maçı öncesi takımın konsantrasyonunun bozulmaması için Gekas'ın tesislere girmesine izin verilmedi. Yönetim 2 gün içinde bu konuda ayrıntılı bir açıklama yapacak" dedi.

Kadro dışı kaldıktan sonra U21 takımı ile idmana çıkmayan Yunan yıldızı kazanmak için teknik direktör Roberto Carlos'la görüşüp 4 haftalık çalışma programı çıkarmasını istediğini ifade eden Akhisar Belediyespor Başkanı, tecrübeli futbolcunun bu programa da uymadığını vurguladı.

Hüseyin Eryüksel, yönetim olarak 2 gün için karar vereceklerini belirterek, "Çalışma programını kendisine, avukatına ve menajerine bildirdik. Bu süre içinde zaman zaman tesislere geldi. Çayını kahvesini içti, ayrıldı. Söylediğim gerekçelerle bugün tesislere alınmadı. Yönetim olarak 2 gün içinde kamuoyuna son ve resmi kararımızı açıklayacağız" şeklinde konuştu. (Haldun AKYÜZ / DHA)