Akhisar'da Gekas unutuldu

Akhisar'da Gekas unutuldu
Akhisar'da Gekas unutuldu
Geçen sezon en çok Gekas formalarını satın alan Akhisar Belediyespor taraftarları, bu sene Niasse formalarını tercih ediyor.

MANİSA (AA) - Akhisar Belediyespor Store Müdürü Bülent Arslantaş, Oumar Niasse'nin attığı gollerden dolayı formasına çok talep olduğunu söyledi.

Geçen yıl Gekas formalarının tercih edildiğini hatırlatan Arslantaş, şöyle konuştu:
"Bu yıl en çok Niasse yazan formalarımız taraftarlarımızın ilgisini çekiyor. Bize gelen futbolcu gerçekten inanarak geliyor. Bu takımda bir şeyler yapacağını düşünerek gönülden oynuyorlar. Niasse, gerçekten iyi bir futbolcu, takımına sahip çıkıyor, arkadaşlarıyla inançlı bir şekilde oynuyor. Forma satışlarımızın ilerleyen haftalarda daha da artacağını düşünüyorum. Burası taraftarımızın yeri, taraftarımızın çizdiği atkı modelleri tasarımları da var."

GEKAS OUT, NIASSE IN

Akigo taraftar grubu tribün lideri Yalçın Utçu da artık Gekas'ı unuttuklarını, takımda 11 aslanın olduğunu ve hepsinin takım için mücadele ettiğini söyledi.

"Biz Akhisar Belediyespor'da çok Gekaslar gördük" diyen Utçu, "Gekas gitti, onun yerine Niasse geldi. Onun daha çok gol atacağını ilerleyen zamanlarda daha büyük bir yıldız olacağına inanıyoruz" dedi.

TRİBÜNDE YAS VAR

Taraftar gruplarında yer alan Mahmut Helvacıoğlu'nun trafik kazasında vefat etmesi nedeniyle Galatasaray maçı için bir hazırlık yapmadıklarını kaydeden Utçu, şöyle konuştu:
"Bütün stadı siyaha boyayacağız, yasımız, acımız büyük. Sadece ölen arkadaşımızın resimleri pankartları olacak. İstanbul 'dan gelen taraftarlar da yapacağımız hazırlıklara destek olacak görüştük, Pazar günü inşallah hep birlikte kazada kaybettiğimiz arkadaşımızı rahmetle anacağız."