Akhisar'da Roberto Carlos bilmecesi

Akhisar'da Roberto Carlos bilmecesi
Akhisar'da Roberto Carlos bilmecesi
Akhisar Belediyespor'da teknik patron Roberto Carlos, veda konuşması yapmadığını vurgulasa da "Gidip gitmeme konusunda henüz karar vermedim" açıklamasıyla şaşırttı.

MANİSA - Sözleşmesi devam etmesine rağmen Bursaspor maçından sonra yaptığı açıklamada, "Umarım Akhisar Belediyespor seneye daha iyi bir sezon geçirir" sözleriyle 'veda ediyor' izlenimi veren Roberto Carlos, son antrenmanın sonunda yine kafa karıştıran açıklamalar yaptı.

Veda konuşması yapmadığını, sadece iç sahadaki son maç nedeniyle taraftara teşekkür etmek istediğini belirten Brezilyalı teknik adam, ardından "Gidip gitmeme konusunda henüz bir karar almış değilim" dedi.

Yöneticilerle en kısa sürede bir araya gelip durum değerlendirmesi yapacaklarını dile getiren Carlos, "Eskişehirspor maçından sonra gerçekleşecek görüşmede raporumu yönetime sunacağım. Mevcut kadronun yüzde 80'inin kalmasını arzu ediyorum. Sözleşmesi biten Bilal, Güray, Zokora, Luan ile bir an önce oturup konuşulması gerekiyor" şeklinde konuştu.

Brezilyalı çalıştırıcı, yönetimden devre arasında kiralanan Ricardo Vaz Te ile yeniden anlaşılmasını istediğini de sözlerine ekledi. Carlos ayrıca, doğru seçimler yapıldığı taktirde yeni yabancı statüsünün Türk futboluna olumlu yansıyacağını savundu. Haldun AKYÜZ (DHA)