Akhisar'da Roberto Carlos depremi!

Akhisar'da Roberto Carlos depremi!
Akhisar'da Roberto Carlos depremi!
Akhisar Belediyespor'da teknik direktör Roberto Carlos'un sözleşmesi feshedildi. Brezilyalı hoca, sosyal medyadan Akhisarlılara veda mesajı yayımladı.

Roberto Carlos, sosyal medya hesabı üzerinden Portekizce yaptığı açıklamada, “Herkese iyi akşamlar! Akhisar benimle sözleşme yenilemek istemedi. Ben başkana ve tüm yönetime bu 4 ay boyunca kulübün parçası olma fırsatı verdikleri için teşekkür etmek istiyorum! Bir antrenör olarak kendimi geliştirmek için en iyi fırsatı buldum ve şimdi gelecekle ilgili düşüneceğim. Zor bir 4 ay vardı. Zaferler ve zor zamanlar yaşadık. Bugün güzel bir zafer oldu. Bu çabalarından dolayı oyuncularıma teşekkür ederim. Kendime çok yakın gördüğüm Akhisar’a ve Akhisarlılara çok teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

2 Ocak 2015 tarihinde Akhisar Belediyespor’da Mustafa Reşit Akçay’dan boşalan teknik direktörlük koltuğuna oturan Carlos, takımın başında çıktığı 18 lig maçında 5 galibiyet, 6 beraberlik ve 7 mağlubiyetle 21 puan toplarken, Ziraat Türkiye Kupası'nda 1 beraberlik ve 1 mağlubiyet alarak kupaya veda etmişti.