Akhisar'dan Eboue açıklaması

Akhisar'dan Eboue açıklaması
Akhisar'dan Eboue açıklaması
Akhisar Belediyespor Kulübü Başkanı Hüseyin Eryüksel, Galatasaray'da kadro dışı kalan Emmanuel Eboue'yi devre arasında transfer edecekleri haberlerinin doğru olmadığını söyledi.

Ara transferi hiç gündeme getirmediklerini söyleyen Hüseyin Eryüksel, "Özellikle belirtmek isterim ki Galatasaraylı Emmanuel Eboue ile hiçbir ilgimiz ve görüşmemiz yok" dedi.

Spor Toto Süper Lig'de 16'şar puanlı Fenerbahçe ve Galatasaray 'ın ardından 14 puanla üçüncü sırada yer aldıklarını hatırlatan Eryüksel, hedefledikleri noktanın üzerinde olduklarını ifade etti.

Geride kalan 8 haftada sadece 10 kişi kaldıkları İstanbul Başakşehir ve Kardemir Karabükspor maçlarında yenildiklerini kaydeden Başkan Eryüksel, "Teknik direktör Mustafa Reşit Akçay ve ekibinin yönetiminde iyi bir uyum yakaladık. Takımın performansı, Gekas'ın 8 maçta 9 gol atmasıyla medyada da ilgi çektik. Üst sıraları, Avrupa'yı hedefleyen takım gibi gösteriliyoruz. Bizim hedefimiz ligde kalıcı olmak. Uzun maratonun henüz dörtte biri tamamlanmadı. Kış şartlarında puan mücadelesi çok daha zor geçecek" diye konuştu. Haldun AKYÜZ (DHA)