Akhisar'dan o haberlere tepki

Akhisar'dan o haberlere tepki
Akhisar'dan o haberlere tepki
Akhisar Belediyespor oyuncularıu Bilal Kısa, Uğur Demirok ve Güray Vural ile ilgili transfer haberleri, Kulüp Başkanı Hüseyin Eryüksel'i çileden çıkardı.

MANİSA - Üç futbolcunun da 'dört büyükler' ile anlaştığına dair haberler çıktığını hatırlatan Başkan Hüseyin Eryüksel, "Bugüne dek söz konusu oyuncularla ilgili hiçbir kulüple transfer görüşmesi yapmadık. Aslı astarı olmayan bu haberler takımımızın performansını olumsuz etkelidiği gibi Türk futboluna ve futbolcuya da zarar veriyor" dedi.

Uğur Demirok'un Trabzonspor 'la anlaştığı, Güray Vural ve Bilal Kısa'nınn Galatasaray 'ın transfer listesinde olduğunu medyadan okuduklarını ifade eden Eryüksel, "Futbolcularımızı gündemin dışında tutmaya çalışmak, bizi de yoruyor" ifadelerini kullandı.

Teknik direktör Mustafa Reşit Akçay'ın ayrılacağını da yalanlayan Başkan Eryüksel, "Bu takımın hedefi ligde kalmaktır. Hocamızla belirlediğimiz hedefler doğrultusunda uyumlu bir çalışma içindeyiz ve sonuna kadar da devam etmeyi planlıyoruz" diye konuştu. HALDUN AKYÜZ (DHA)