Aksu, Demirören'le yolları ayırdı

Beşiktaş'ta ikinci başkan Murat Aksu yeni yönetime girmeyeceğini açıklarken, bu gelişme camiada değişik söylentilere neden oldu. Başkan Yıldırım Demirören'le, listedeki isimler konusunda anlaşmazlığa düştüğü ve bu yüzden gelecek dönem...

İSTANBUL - Beşiktaş'ta ikinci başkan Murat Aksu yeni yönetime girmeyeceğini açıklarken, bu gelişme camiada değişik söylentilere neden oldu. Başkan Yıldırım Demirören'le, listedeki isimler konusunda anlaşmazlığa düştüğü ve bu yüzden gelecek dönem yönetimde olmayacağı söylenen Aksu konuyla ilgili suskunluğunu koruyor. Dün bir açıklama yapan Divan Kurulu Başkanı Şeref Nasır ise, listeyle ilgili bir problem olmadığını, telefonda konuştuğu Aksu'nun kendisine "Kimseyle sorunum yok. İşlerimle ilgileneceğim" dediğini ifade etti.
Öte yandan, Beşiktaş Başkanlığı'na talip olan Ali Kulaksızoğlu, dün ilginç bir nedenle adaylıktan çekildiğini açıkladı. "Seçilecektik, ama hazır değildik" diyen Kulaksızoğlu, mevkilerinin hakkını verememekten korktukları için böyle bir karar aldıklarını söyledi. (Spor Servisi)