Akyazı Stadı isim hakkı için 3 teklif

Akyazı Stadı isim hakkı için 3 teklif
Akyazı Stadı isim hakkı için 3 teklif
Trabzonspor Yönetim Kurulu, yapımı devam eden Akyazı Projesi'nde yer alan stadın isim hakkı için üç firma ile görüşüyor.

Akyazı Beldesi'nde deniz doldurularak kazanılan alanda kazık çakma işleminin ardından stadın betonarme yapısı yükselmeye devam ediyor.

40 bin 61 kişi kapasiteli stat için bugüne kadar üç firmanın isim hakkı için teklifte bulunduğu, yönetimin buradan elde edilecek gelirle kulübün borçlarının yarıya yakınını ödeyeceği öğrenildi.

ZOKORA'NIN KARDEŞİ BEŞİRLİSPOR'DA
Trabzonspor 'un Fildişi Sahilli futbolcusu Didier Zokora'nın kardeşi Arnaud Zokora, kuzeni Diba ve arkadaşları Abdul Kerim ile Arnu, Trabzon 'un Bölgesel Amatör Ligi takımlarından Beşirlispor'da antrenmanlara çıkıyor.

Beşirlispor KUlübü Başkanı Bülent Maraboğlu, Zokora'nın da zaman zaman gelerek antrenmanlarda kardeşi ve arkadaşlarını izlediğini belirterek, "Zokora'nın kardeşi ve bir arkadaşı ile sözleşme imzalayacağız. Kurallar gereği sadece iki yabancı oyuncu oynatabiliyoruz. Şu anda lisans için başvuru yaptık. Ancak iki oyuncunun burada kalış süresi tabi ki kardeşi Zokora'nın Trabzonspor'da kalış süresine bağlı" dedi.

Bu arada Zokora'nın kardeşi Arnaud, Dider Zokora'nın aksine orta sahada değil hücuma dönük kanat oyuncusu olarak görev yapıyor. Yunus Emre SEL (DHA)