'Albayrak kendi kendini yalanladı'

'Albayrak kendi kendini yalanladı'
'Albayrak kendi kendini yalanladı'
Galatasaray'da teknik patron Cesare Prandelli'nin sözleşmesi üzerinden başlayan kriz, İtalyan hocanın dün akşam yaptığı açıklama ile farklı bir boyuta taşındı.

RADİKAL - NTV Spor 'da yayınlanan 'Spor Servisi' programının yorucusu Mehmet Demirkol, Galatasaray Kulübü İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak'ın, "Cesare Prandelli'nin sözleşmesini görseniz kafayı yerseniz" sözleri sonrası başlayan tartışmayı değerlendirdi.

Selçuk İnan'a 'El Fatiha' pankartı


Demirkol, "Prandelli'nin açıklamaları, Ünal Aysal'ı değil, Abdurrahim Albayrak'ı ofsayta düşürüyor. 'Sözleşmem hiç bir şartta bağlı değil. Başarılı olamazsam giderim' diyor. Bu açıklamadan Albayrak'ın da haberi vardır. Yani Albayrak kendi kendini yalanlamış oldu. Adam inandığı sürece devam edecek. Gönderirseniz 2 yıllık ücretini ve yardımcılarının ücretini vermeniz gerekir" dedi.

Taraftarlık ile yöneticilik arasında büyük fark olduğunu vurgulayan Mehmet Demirkol, "Abdurrahim Albayrak, Trabzonspor 'u ve Anderlecht'i yeneyim istiyor. Arsenal'e orada 4 tane atıp gruptan çıkayım istiyor. Taraftar işte. İşim içine yöneticilik girdiğinde farklı olması gerekiyor. Bir anda karışıyor ortalık. Albayrak, o açıklamaları yaptıktan sonra Galatasaray'da birinci adam olamayacağını kanıtlamış oldu. Galatasaray camiası dert eder böyle şeyleri" ifadelerini kullandı.

Galatasaray dünyayı şaşırttı!