'Albayrak, Prandelli'ye tekme atacak gibi'

'Albayrak, Prandelli'ye tekme atacak gibi'
'Albayrak, Prandelli'ye tekme atacak gibi'
Remi açıklama yapılmadı, ama Anderlecht yenilgisi sonrası Galatasaray ile Cesare Prandelli arasındaki iplerin koptuğu iddia edildi. Ayrılık kararına neden olan kopukluk hakkında oldukça ilginç bir yorum geldi.

RADİKAL - NTV Spor 'da 'Spor Servisi' programının yorumcusu Mehmet Demirkol, Galatasaray 'ın deplasmanda 2-0 kaybettiği Anderlecht maçının ardından teknik direktör Cesare Prandelli ve yönetimi hedef aldı.

Muslera'yı çıldırttılar!


Ünlü yorumcu, "Gidersin Prandelli'ye 'Hocam olmuyor' dersin ve uzlaşırsın. Hoca durumun farkında değil. Ona başka şey söyleniyor. 'Devam ediyoruz' deniliyor. Bunun nedeni hoca bulunamıyor olabilir. Mayıs ayında bu yönetim gidecek. Nedir normali işin? Fatih Hoca yönetim değiştiğinde istifasını verirdi. Prandelli parlak bir teknik direktör değil. İyi bir adam. Galatasaray'a başarı getirmez. Yeniden Prandelli ile bir başlangıç yapılamaz" dedi.

Yönetim ile İtalyan hoca arasındaki kopukluğa dikkati çeken Demirkol, "Yönetimin de çıkmazları var. Fatih Terim gider, Guus Hiddink gelir. Fatih Terim gider, Roberto Mancini gelir. Galatasaray'a ağır adamlar gelmesi lazım. Prandelli'nin arkasından böyle bir adam getirebilir misin? Kimsenin itiraz edemeyeceği bir teknik direktör getirebilir misin? Anderlecht maçına giderken Abdurrahim Albayrak'ın, teknik direktör Prandelli'nin arkasından bakışını bir daha görmemiz lazım. Prandelli'ye tekme atacak gibi bakıyordu" şeklinde konuştu.

Devler Ligi'nin en kötüsü Galatasaray