Albayrak: Selçuk hayatımı kurtardı

Albayrak: Selçuk hayatımı kurtardı
Albayrak: Selçuk hayatımı kurtardı
Eskişehirspor maçının ardından çarpıcı açıklamalarda bulunan Abdurrahim Albayrak, "Şans bizden yanaydı. Selçuk'un attığı gol hayatımı kurtardı" dedi.

RADİKAL - Galatasaray Başkan Yardımcısı Abdurrahim Albayrak, Eskişehirspor maçından sonra çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Albayrak, "Şans bizden yanaydı. Selçuk'un attığı gol hayatımı kurtardı. 3 puan alğımız için mutlu oldum. Camiamıza hayırlı olsun. Balıkesirspor maçına yarından itibaren başlayacağız. 4 yıldır Eskieşhir'de galibiyet alamıyorduk bu durumun ve zeminin üstümüzde baskısı vardı. Bruma'nın oyuna girmesiyle ataklarımız başladı. Önemli olan kötü oynarken 3 puan alabilmek. Bugün de 3 puan aldık, futbolcularımızı kutluyorum" dedi.

"SEYİRCİSİZ MAÇLARA KARŞIYIM"
"Gönül isterdi ki tribünler böyle olmasın" diyen Albayrak, "Taraftarlarımız gelsin bizi desteklesin. Tatsız tuzsuz bir şey oldu. Ben bu seyircisis maçlara karşıyım. Para cezasına mı dönsün ne olsun bilmiyorum ama seyircisiz maç olmasın" ifade etti.

TRABZONSPOR BAŞKANI'NIN HAKEMİ ARAMASI

Albayrak, "Başkanla (Mesut Hoşcan) yan yana oturduk. Bazen sinirli anlarımda ayağa kalktım. O da bir ara fırladı gitti. Ben Trabzonspor Başkanı'nın telefon konuşmasına yorum yapmam doğru olmaz. Başka kulüple dalaşmak için seçilmedik biz. Yorum yapmam doğru olmaz" dedi. (Ntvspor)