Albayrak'a şok tepki: Babam mı harcadı!

Albayrak'a şok tepki: Babam mı harcadı!
Albayrak'a şok tepki: Babam mı harcadı!
Mali Genel Kurul öncesi yapılan yönetim kurulu toplantısında Başkan Yardımcısı Abdurrahim Albayrak, borçlardan şikayet etti. İkinci Başkan Hamdi Yasaman ise "Aysal'ın yanında siz vardınız. Babam mı harcadı bu paraları?" diye çıkıştı.

Galatasaray ’da Mayıs ayında görevi bitecek olan yönetimde İkinci Başkan Hamdi Yasaman ile Başkan Yardımcısı Abdurrahim Albayrak arasındaki gerilim tavan yaptı. Alınan bilgiye göre Mali Genel Kurul öncesi yakın zamanda yapılan bir yönetim kurulu toplantısında Albayrak, kendisinin de içinde yer aldığı Ünal Aysal dönemiyle ilgili olarak, “Bu zamanda çok fazla harcama yapıldı” diyerek, kulübün borçlarından dert yandı. Hemen araya giren Hamdi Yasaman, Albayrak’a dönüp, “O dönem Aysal’ın yanında sizler vardınız. Ayrıca futbolun başında da sen vardın. Bu paraların çoğu oyunculara harcandı. Babam mı harcadı bu paraları! Senin de parmağın var bu borçlarda” diye konuştu.

Emenike, Galatasaray'da kriz çıkardı!  

TOPLANTIYI TERK ETTİ

Bu sırada Başkan Duygun Yarsuvat’ın ikilinin bu tartışmasında sessizliğini koruduğu öğrenilirken, Albayrak’ın ise Yasaman’ın sözleri karşısında çok sinirlendiği ve bu sözlere karşın bir cevap vermeyerek, toplantı salonunu terk ettiği ifade edildi.

Bu arada Yarsuvat’la da arası iyi olmadığı bilinen Yasaman’ın, daha önceki toplantılarda da Albayrak’la bu tarz sert diyaloglara girdiği öğrenildi. (Fanatik)

Nihat Doğan Galatasaray'dan ihraç edildi