Albayrak'tan dostluk fotoğrafı

Albayrak'tan dostluk fotoğrafı
Albayrak'tan dostluk fotoğrafı
Galatasaray yöneticisi Abdurrahim Albayrak, Manchester United zaferi sonrasında ManU teknik direktörü Sir Alex Ferguson ile Fatih Terim'in şarap eşliğindeki sohbetinin fotoğrafını twitter'dan paylaştı

Radikal.com.tr - Abdürrahim Albayrak maçın ardından soyunma odasına gittiğinde Manchester United teknik direktörü Sir Alex Ferguson ve Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'i sohbet ederken buldu

İki teknik direktörün arasında fotoğraf çektiren Albayrak, Manchester United zaferi sonrası bu mutlu anı Twitter 'daki takipçileri ile paylaştı.

FERGUSON: GALATASARAY'IN TUR ŞANSI ÇOK YÜKSEK
Alex Ferguson maç sonrası açıklamalarında "Galatasaray'ın bir üst tura çıkma şansı çok yüksek. Braga deplasmanına gidecek. Galatasaray bu akşam çok rekabetçi bir oyun ortaya koydu. Bir üst tura çıkma şansı yüksek" ifadelerini kullandı.

ALBAYRAK: ‘KARABÜK MAÇINA ALDANMAYIN’ DEMİŞTİM
Sarı-kırmızılı kulübün yönetim kurulu üyesi Abdurrahim Albayrak ise Manchester United maçına çok iyi hazırlandıklarını aktararak, “Çok da iyi oynadık. Maçtan önce kimsenin Kardemir Karabükspor maçına aldanmamasını, Manchester United'i yenerek ikinciliğimizi devam ettireceğimizi söylemiştim. Bütün futbolcularımıza teşekkür ediyorum. Herkesi tebrik ediyorum.” dedi.