Albayrak'tan Lucescu açıklaması

Albayrak'tan Lucescu açıklaması
Albayrak'tan Lucescu açıklaması
Galatasaray'ın eski yöneticisi Abdurrahim Albayrak, olağanüstü seçim öncesi başkan adayı olan Duygun Yarsuvat'ın listesinde seçime hazırlanırken önemli bir ipucu verdi.

Abdurrahim Albayrak'ın, sarı-kırmızılı kulübün sezon öncesi yaptığı teklifi geri çeviren teknik direktör Mircea Lucescu ile bir görüşme gerçekleştirdiği iddia edilmişti. Deneyimli yönetici, bu iddiaya açıklık getirdi.

Prandelli'den 4. yıldız vurgusu


TRT'de yayınlanan 'Stadyum' programına katılan Albayrak, Rumen hoca ile bir görüşme yapıp yapmadığı yönündeki soruya, "Cesare Prandelli'ye maçtan önce başarılar diledim, maçtan sonra da teşekkür ettim. Prandelli ile konuşmadan hiçbir şey düşünmüyorum.. Önce Galatasaray 'ın gidişatı hakkında konuşmalıyız. Galatasaray'ın menfaatleri doğrultusunda herkesle görüşürüm" yanıtını verdi.

Sarı-kırmızılı taraftarların sevgilisi Albayrak, "Diğer başkan adayı Alp Yalman da bana yönetim kurulunda yer almam için teklif getirdi. Seçimi kazansam da kazanmasam da Galatasaray'a hizmet edeceğim. Galatasaray'da dargınlık olmaz" sözlerini kullandı.

Hamit Altıntop'tan itiraf!