Aldı mı yabancıları bir sıkıntı

Fenerbahçe'de, Nobre'nin transferi, Alex'in transferinde yol alınması ve Ortega'nın da döneceği iddialarıyla birlikte halen kadroda bulunan yabancıları sıkıntı bastı.

  • Fenerbahçe'de, Nobre'nin transferi, Alex'in transferinde yol alınması ve Ortega'nın da döneceği iddialarıyla birlikte halen kadroda bulunan yabancıları sıkıntı bastı. Sayıları dokuzu bulacak olan yabancılar konusunda yönetim ve teknik kadronun tavrı ise önümüzdeki günlerde netleşecek. Fabio, Rebrov, Petkov ve Tomas dörtlüsünden üçünün gönderilebileği ileri sürüldü.
  • Özel bir uçakla Malatya'ya gelen Fenerbahçe kafilesi, Erhaç Havaalanı'nda Malatyasporlu yöneticiler ve yaklaşık 50 Sarı-Lacivertli taraftar tarafından karşılandı. Fenerbahçeli taraftarlar, teknik direktör Christoph Daum'la fotoğraf çektirmek için yarıştılar. Altınkayısı Oteli'nde kalan Fenerbahçeli futbolcular, hiç dışarı çıkmadılar. Sarı lacivertli futbolcular, sadece yemek yemek için otelin salonuna indiler.
  • Malatyaspor-Fenerbahçe karşılaşması için polis ve jandarma, maçtan önce geniş güvenlik önlemleri aldı. Stada girenler de güvenlik kontrolünden geçirildiler. Karşılaşma, soğuk bir havada başladı. Maç, sıfırın altında bir derecede oynandı. Bilet fiyatlarının yüksekliği nedeniyle Malatya İnönü Stadı'nın tamamen dolmadığı gözlendi.
  • Fenerbahçe'de ikinci yarının 14 günlük tatili bugün başlarken, teknik direktör Christoph Daum, futbolcuları ile yaptığı konuşmada, "Gidin dinlenin. 14 gün boyunca kafanızı boşaltın. Ancak sakın kayak yapmayın. Ailenizle vaktinizi geçirin. Çünkü ikinci yarıda zorlu bir maraton bizi bekliyor. Kayak yapanı ise yakarım" dedi.
  • Alman çalıştırıcı, son haftalardaki gözdesi Rebrov'u Malatyaspor maçında yedek kulübesine çekti. Yusuf ile Servet'in hastalıkları nedeniyle son anda kadrodan çıkarılması üzerine Sarı-Lacivertli takım Malatyaspor maçın 16 kişilik bir kadro ile çıktı. Alman çalıştırıcı, Petkov-Rebrov tercihini Bulgar futbolcudan yana kullanıp, sahaya sol kanat oyuncusu sürdü.
  • Malatya Kamp Tesisleri'nde oynanan Malatyaspor-Fenerbahçe PAF takımları karşılaşması 1-1 beraberlikle sonuçlandı.