'Aldığınız paranın hakkını verin'

'Aldığınız paranın hakkını verin'
'Aldığınız paranın hakkını verin'
Chelsea'nin İspanyol futbolcusu Cesc Fabregas, Premier Lig'de küme düşme hattına kadar inmeleri üzerine, takım arkadaşlarından aldıkları paranın hakkını vermelerini istedi.

Premier Lig'de geçen sezon rahat şekilde şampiyon olan Chelsea, bu sezon ise kendisini kümede kalma mücadelesinin içinde buldu. İlk 16 haftada 9 yenilgi alan Maviler, düşme hattının sadece 1 puan üzerinde bulunuyor.

NTV Spor'da yer alan habere göre; Menajer Jose Mourinho, son Leicester City yenilgisi sonrası, oyuncularını, çalışmalarına ihanet etmekle suçlayacak kadar ileri gitti. Bu sezon tüm oyuncular gibi büyük bir form düşüklüğü gösteren Cesc Fabregas ise takım arkadaşlarına önemli uyarılarda bulundu. Tüm oyuncuların aldıkları paranın hakkını vermesi gerektiğini söyleyen vurgulayan yıldız futbolcu, "Büyük bir oyuncuysanız, büyük bir oyuncu gibi para alıyorsanız, büyük bir oyuncu gibi oynamak ve davranmak zorundasınız" ifadelerini kullandı.

Her takımın kötü günler geçirebileceğini ifade eden Fabregas, "Kötü bir sezon geçirebilirsiniz. Kötü maçlar da çıkarabilirsiniz. Ancak sahadaki tavırlarınız her zaman doğru olmalı" dedi.