Alex de Souza İstanbul'da

Alex de Souza İstanbul'da
Alex de Souza İstanbul'da
Fenerbahçe'nin efsane futbolcularından Alex de Souza eşi Daianne Souza ile birlikte Türkiye'ye geldi.

RADİKAL - Brezilyalı yıldız yoğun ilgi nedeniyle tuvalete saklanırken, kapısında nöbet tutuldu Fenerbahçe 'nin efsane futbolcularından Alex de Souza İstanbul 'a geldi.

Atatürk Havalimanı'nda kendisine gösterilen yoğun ilgiden dolayı zor anlar yaşayan Alex, tuvalete kaçtı. Yaklaşık 25 dakika tuvalette bekleyen Alex için kapıda nöbet tutuldu.

Bir dönem Fenerbahçe'de forma giyen ve geçtiğimiz günlerde düzenlenen jübile maçında futbol yaşantısına son noktayı koyan Brezilyalı eski futbolcu Alex De Souza, eşi Daianne Souza ile birlikte Türkiye 'ye geldi. Türk Hava Yolları'na ait bir uçakla saat 22.00'da Sao Paulo'dan İstanbul'a gelen Alex De Souza'ya Atatürk Havalimanı'nda yoğun ilgi vardı. Pasaport kontrolünün ardından hayranlarının fotoğraf çektirme isteklerini kırmayan Alex, kendisine ilgi yoğunlaşınca tuvalete saklandı. Yaklaşık 20 dakika tuvalette bekleyen Alex'in bulunduğu yere kimsenin girmemesi için kapıda nöbet tutuldu. Alex'in bulunduğu tuvalete eski tercümanı Samet Güzel, eşi ve yakınları girebildi. Tuvalete girmek için bekleyen personel ve yolcular ise içeri alınmadı.

YOLCULAR TARAFTARLAR ARASINDA KALDI

Yaklaşık 25 dakika tuvalette bekleyen Alex De Souza, daha sonra buradan çıkarak polis korumaları eşliğinde havalimanından çıkmak istedi. Ancak kendisini karşılamaya gelen taraftarlar yoğun Alex'i görünce bir anda ortalık karıştı. Bazı yolcular taraftarlar arasında kalıp yere düştü. Alex ve eşi daha sonra kendisi için gelen araca binerek havalimanından ayrıldı.


İbrahim YILDIZ/İSTANBUL (DHA)