Alex de Souza'nın jübile tarihi belli oldu

Alex de Souza'nın jübile tarihi belli oldu
Alex de Souza'nın jübile tarihi belli oldu
Fenerbahçe'nin efsane kaptanı, görkemli bir törenle futbol kariyerine nokta koyacak. Yıldız oyuncunun jübilesi için eski takım arkadaşları Tuncay ve Rüştü başta olmak üzere pek çok isim Brezilya'ya gidecek.

Geçtiğimiz Aralık ayında Coritiba'nın Bahia'yı 3-2 yendiği mücadelede kariyerinin son maçına çıkan Alex de Souza, muhteşem bir jübile için kolları sıvadı.

28 MART'TA JÜBİLESİNİ YAPACAK

Sabah Gazetesi'nde yer alan habere göre; kariyerinin son maçında gözyaşlarını tutamayan ve saha ortasında açtırdığı Fenerbahçe bayrağıyla dikkati çeken 37 yaşındaki yıldız, maçtan önce twitter hesabından Türkçe ve Portekizce " Futbol çok teşekkür ederim" mesajı yayınlamıştı. 28 Mart tarihinde formasını giydiği iki takım Palmeiras ile Coritiba arasında oynanacak maçla jübilesini yapacak olan Sambacı, kariyeri boyunca birlikte oynadığı pek çok ismi bu maça davet etti.

Fenerbahçe'de birlikte oynadığı Tuncay Şanlı ve Rüştü Reçber başta olmak üzere Joseph Yobo, Andre Santos, Luciano, Diego Lugano, Edu ve Aurelio'nun da sahada olması bekleniyor. Alex'in jübilesinde Türkiye 'den birçok dostu da tribünde olacak.