Alex: Gol yollarına önem vermeliyiz

Fenerbahçe'nin yeni kaptanı Alex de Souza, Beşiktaş'ı yenerek Süper Kupa'yı kazandıkları için mutlu olduğunu belirterek, "Ancak gol yollarına daha fazla önem vermemiz gerektiğine inanıyorum. Antrenmanlarda gole yönelik çalışmamız gerekiyor" dedi.

İSTANBUL - Fenerbahçe'nin yeni kaptanı Alex de Souza, Beşiktaş'ı yenerek Süper Kupa'yı kazandıkları için mutlu olduğunu belirterek, "Ancak gol yollarına daha fazla önem vermemiz gerektiğine inanıyorum. Antrenmanlarda gole yönelik çalışmamız gerekiyor" dedi. Takımın oyunundan, kendi performansından ve kupanın alınmasından duyduğu memnuniyeti dile getiren Brezilyalı oyuncu sözlerini şöyle sürdürdü: "Takım olarak iyi bir oyun oynadık, ancak affedilmeyecek hatalar yaptık. Gol yollarına daha fazla önem vermemiz gerektiğine inanıyorum."
Alex, Şampiyonlar Ligi elemesinde Anderlecht'le yapacakları maçın önemine de dikkat çekerek "Belçika şampiyonu olan kaliteli bir takımla karşılaşacağız. Ancak söylenen her şeye rağmen üst turlara çıkacağımıza inanıyorum" dedi. Anderlecht maçına yönelik çalışmaları gerektiğini vurgulayan Alex, "Bu haftaki çalışmalarımızı bu karşılaşma ekseninde planlamamız gerekmektedir. Bu hafta sonu Süper Lig de başlıyor, ancak taraftarların ve herkesin bizden beklentisi Anderlecht maçına yönelik" değerlendirmesini yaptı.
Alex, kaptan olmasının kendisini değiştirmeyeceğini dile getirerek, "Kaptan olmam takım içinde kendimi daha iyi hissetmemi sağlayacak ve katkımı artıracaktır" dedi.
Carlos'a bir araba daha
Bu arada Fenerbahçe'nin Brezilyalısı Roberto Carlos'a hediye yağıyor. Audi'nin ardından dün de Volvo, Carlos'a araba hediye etti. Öte yandan 15 Ağustos'ta oynanacak Anderlecht maçının biletlerinin cuma günü satışa çıkacağı açıklandı.Fiyatları 350 YTL ile 45 YTL arasında değişiyor.
(Spor Servisi)