Alex Telles: Rüyam gerçek oldu

Alex Telles: Rüyam gerçek oldu
Alex Telles: Rüyam gerçek oldu
Galatasaray'ın Gremio'dan transfer ettiği Alex Telles, hayallerinin gerçek olduğunu söyledi.

Galatasaray 'ın yeni transferi Alex Telles, yeni takımında çok sıcak karşılandığını ve kendini evinde hissettiğini söyledi.

İşte Alex Telles'in maliyeti


Galatasaray'daki ilk idmanı öncesinde GS TV'ye açıklamalarda bulunan Telles, "8 yaşından beri çok çalışıyorum. Elbette ailemin payı da çok büyük. Galatasaray'a gelerek rüyamı gerçekleştirdim. Benim buraya gelmemde büyük pay sahibi olan Mancini'ye çok teşekkür ederim. İlk hayalim Galatasaray gibi büyük bir takımda oynamaktı. Sırada Brezilya Milli Takımı var." ifadelerini kullandı.

Vatandaşı Melo hakkında övgüyle konuşan genç oyuncu, "Melo beni bütün takımla tanıştırdı. Hem Melo hem Taffarel bana adaptasyon sürecinde çok yardımcı olacaklardır. Melo çok iyi bir futbolcu. Daha önce görev aldığında milli takımda çok başarılı oldu. Bence bir şansı daha hak ediyor." dedi.

Melo'dan Telles açıklaması


Büyük maçları sevdiğini belirten Telles, "Galatasaray - Fenerbahçe derbisi hakkında bilgim var. Dünya derbilerinden birisi. Brezilya'da da takip ederdim. Ben de böyle önemli maçlarda en iyi performansımı göstermek isterim. Ayrıca Şampiyonlar Ligi'nde oynamak için sabırsızlanıyorum." diye konuştu

Alex Telles, Galatasaray'da bu sezon 15 numaralı forma ile mücadele edecek.

Transferde yeni dönem: 10 milyon euro!