Alex Telles transferinin perde arkası

Alex Telles transferinin perde arkası
Alex Telles transferinin perde arkası
Galatasaray'ın kadrosuna katmak için yoğun bir çaba harcadığı Brezilyalı sol bek Alex Telles transferinde sıcak gelişmeler yaşanıyor.

Alex Telles'in kulübü Gremio'nun transferi askıya aldık açıklamasının üzerine transferde yaşanan gelişmelerde ortaya çıkmaya başladı. 

Gremio Telles'le ilgili transfer açıklamasını yaptığı sırada Alex Telles havalimanındaydı. Alex Telles ve Menajeri Fernando Otto, Salgado Filha Havaalanı'nda uçuşu beklerken Galatasaray son dakikada ödemelerdeki banka teminatı kısmının iptal edilmesini istiyor. Anlaşma bu nedenle bozuluyor.

Semih Şentürk'ten Galatasaray itirafı


Bu sırada oyuncunun menajeri Otto'yu İtalya 'dan bir kulüp arıyor ve görüşmek istiyor.

NAPOLİ DEVREDE

Eurosport'tan Mustafa Göksel'in haberine göre, Galatasaray'ın transferi bitirme noktasına gelmesinden sonra transferden çekilen Napoli bu gelişme sonrası Alex Telles'in menajeri ve kulübüyle temasa geçtiği belirtiliyor. Pusuda bekleyen Napoli, Galatasaray transferi bitiremezse oyuncu için girişimlerini hızlandıracak.

MANCINI VE TAFFAREL'LE KONUŞTULAR

Alex Telles'in Mancini ve Taffarel ile görüştüğü, son durum hakkında bilgi aldığı ve yaşanan durumdan son derece şaşkın olduğu ifade ediliyor.

İzet Hajrovic, 4,5 yıllığına Galatasaray'da


SON GÜN CUMA

Gremio kulübü Galatasaray'ın gerekli evrakları iletirse, transferin bu hafta içinde sonlanacağını belirtiyor. Eğer cumaya kadar transfer bitmezse Telles takımla birlikte Bento Gonçalves'teki sezon öncesi kampına katılacak. Gremio kulübünden gelen biligilere göre Galatasaray'a Cuma gününe kadar süre verildi.