Alex Telles'e Sneijder şoku

Alex Telles'e Sneijder şoku
Alex Telles'e Sneijder şoku
Wesley Sneijder, Brezilya'da kaldığı otele kendisini ziyarete gelen Galatasaray'dan takım arkadaşı Alex Telles'i geri çevirdi.

Galatasaray 'ın Brezilyalı futbolcusu Alex Telles'in başına ülkesinde ummadığı bir şey geldi. Genç futbolcu, 2014 Dünya Kupası'ndaki ilk maçında İspanya'yı 5-1 yenen Hollanda Milli Takımı'nın Porto Alegre'de kaldığı otele gitti.

Melo'ya çılgın teklif: 10 milyon euro


Amacı, sarı-kırmızılılardan takım arkadaşı Wesley Sneijder ile bir araya gelmek olan oyuncu, bu hedefine ulaşmadı. Otele kız arkadaşı Priscila ile birlikte giden Alex Telles'in ancak lobiye girebildiği, teknik direktör Louis Van Gaal'ın, futbolcularının dinlendiğini söyleyerek, genç futbolcunun Sneijder ile görüşmesine engel olduğu bildirildi.

Hollandalı teknik adamın, adeta otelden kovdurduğu Telles, moralini bozmayarak şansını daha sonra tekrar deneyeceğini söyledi. Galatasaraylı futbolcu, "Sneijder ile daha önce görüştüğümde her şeyi ayarlamıştık. Ancak otele geldiğimde dinlenmek zorunda olduğunu söyledi. Hocası aşağı inmesine izin vermedi. Yarın veya öbür gün tekrar geleceğim" dedi. (Skorer.com)

Ve Lucescu son noktayı koydu