Alex'in jübilesinde Fenerbahçe bayrağı

Alex'in jübilesinde Fenerbahçe bayrağı
Alex'in jübilesinde Fenerbahçe bayrağı
Alex De Souza, profesyonel kariyerindeki son maçında sahanın ortasında Fenerbahçe bayrağı açtırdı.

Fenerbahçe 'nin eski kaptanlarından Alex De Souza, TSi 21.00'de başlayan Coritiba-Bahia maçıyla profesyonel futbol kariyerine nokta koyacak.

Alex De Souza'ya son maçına, eşi Daianne ve çocuklarıyla birlikte çıktı. Daianne De Souza, eşi için özel olarak yaptırılan tişörtlerden giydi.Coritiba taraftarları, kulübe uzun yıllar hizmet eden tecrübeli futbolcunun jübilesine büyük ilgi gösterdi. Maç öncesi saha ortasında düzenlenen törende Coritiba bayrağının yanı sıra, Fenerbahçe bayrağı dalgalandı. Kulüp yöneticileri saha ortasına kurulan standda Alex'e teşekkür konuşması yaptı ve plaket verdi.

Alex De Souza'nın eşi Daianne ve çocukları da her zaman olduğu gibi bu özel günde ünlü futbol yıldızını yalnız bırakmadı.

TAKIMLARIN İLK 11'LERİ
CORITIBA: Vanderlei, Leandro Almeida, Luccas Claro, Carlinhos, Norberto Neto, Alex de Souza, Ze Eduardo, Germano, Robinho, Dudu, Joel Tadjo
BAHIA: Marcelo Lomba, Rafael Galhardo, Guilherme Santos, Roniery, Lucas Fonseca, Titi, Bruno Paulista, Rafael Miranda, Romulo, Henrique Almeida, William Barbio 

MAÇTAN DAKİKALAR

14. dakikada Henrique Bahia'yı öne geçiren golü attı: 0-1
27. dakikada Romulo Bahia'nın ikinci golünü attı: 0-2
35. dakikada Ze Eduardo farkı 1'e indiren golü attı ve golünü kaptanı Alex'e hediye etti: 1-2.
85. dakikada Dudu Coritiba'ya beraberliği getiren golü attı: 2-2
86. dakikada Alex gözyaşları içerisinden oyun alanını son kez terk ediyor. Bütün stad ayakta efsane oyuncuyu alkışladı, Alex gözyaşlarına hakim olamadı.
90+5. dakikada, Alex'in yerine giren Keirrison Coritiba'yı 3-2'lik galibiyete taşıyan golü attı. Golden sonra Coritibalı bütün futbolcular Alex'e koşup sarıldı.