Alex'ten Aykut Kocaman'a...

Alex'ten Aykut Kocaman'a...
Alex'ten Aykut Kocaman'a...
Fenerbahçe'nin efsane kaptanı Alex de Souza, eski antrenörü Aykut Kocaman ve Başkan Aziz Yıldırım için Instagram hesabı üzerinden açıklama yaptı.

Alex de Souza'nın biyografisini yazan Marquinhos, Brezilyalı futbolcunun Türkiye 'de oynadığı dönem üzerine bazı isimlerle konuştu. Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım ve sarı-lacivertli takımın eski hocası Aykut Kocaman ile görüşmek isteyen Marquinhos, bunda başarılı olamadı.

F.Bahçe'ye çılgın gelir: 80 milyon TL


Konu hakkında instagram hesabından açıkla yapan yıldız oyuncu, Yıldırım'ın şike davası süreci nedeniyle yoğun olduğunu vurgularken, Kocaman'ın görüşme isteğine olumsuz yanıt verdiğini belirtti.

Fenerbahçe taraftarının sevgilisi Alex, "Marquinhos, Türkiye'de araştırarak ve bilgi toplayarak bir ay geçirdi. Malesef mücadele etmek zorunda olduğu zorluklar ve sıkıntılardan dolayı Başkan Aziz Yıldırım bizimle konuşamadı, Aykut Kocaman ise konuşmak istemedi. Onların ifadelerine yer vermek süper önemli olurdu, ama maalesef gerçekleşmedi. Herkese teşekkür ederim" ifadelerini kullandı.  

Rakipleri kaybettikçe Fenerbahçe rahatladı