Ali Adnan imzayı attı

Ali Adnan imzayı attı
Ali Adnan imzayı attı
Çaykur Rizespor Kulübü, yeni transferi Iraklı futbolcu Ali Adnan için İstanbul'da imza töreni düzenledi.

İSTANBUL (AA) - Ataköy Sheraton Otel'de yapılan ve Çaykur Rizespor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi ve Transfer Komitesi Başkanı Koray Deniz'in de hazır bulunduğu törende Ali Adnan, kendisini 5 yıllığına yeşil-mavili kulübe bağlayan sözleşmeye imza attı.

Galatasaray'a Ceyhun teklifi


İmza töreninde konuşan Deniz, Ali Adnan'a içeriden ve dışarıdan transfer teklifleri geldiğinin altını çizerek, "Çok zorlu bir transfer süreci oldu. İçeride ricamızı kırmayan kulüpler vardı. Dışarıdan da Arsenal, Catania ve Livorno takımları Ali Adnan'a teklifte bulundu. Irak ile olan yakınlığımız bu transferin gerçekleşmesini sağladı" şeklinde konuştu.

"GALATASARAY'I REDDETTİM"

Irak 20 Yaş Altı Milli Takımı ile Türkiye 'de düzenlenen Dünya Kupası'nda adından söz ettiren Ali Adnan, Çaykur Rizespor'a transferi için çok mutlu olduğunu söyledi.

Transfer döneminde Galatasaray'dan teklif aldığını doğrulayan genç futbolcu, "Galatasaray'ın teklifini kabul etmedim. Çaykur Rizespor'dan gelen teklifi daha iyi gördüm. Galatasaray'a da teklifi için teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Çaykur Rizespor'a gelmesinin nedeninin kendisine gösterilen sevgi olduğunu vurgulayan Ali Adnan, "İnşallah bana olan güveni boşa çıkarmayacağım. İnşallah iyi bir oyun ortaya koyarım. Çok mutluyum. Benim için yeni bir deneyim olacak" ifadelerini kullandı.

Rizespor'dan Lugano'ya teklif

Çalımbay : Holmen'i isterim