Ali Ağaoğlu'ndan o iddiaya yanıt

Ali Ağaoğlu'ndan o iddiaya yanıt
Ali Ağaoğlu'ndan o iddiaya yanıt
İş adamı Ali Ağaoğlu, Trabzonspor Kulübü Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu'nun, "Ne zaman gitsem, istediğim kadar para veriyor" iddiasına yanıt verdi.

Bu sezon 20'un üzerinde futbolcuya imza attıran Trabzonspor'da Kulüp Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, transferler için gerekli paranın nereden bulunduğu ile ilgili adamı Ali Ağaoğlu'nu işaret ederek, "Ne zaman para istesek veriyor" ifadelerini kullanmıştı. Bu sözleri üzerine Ağaoğlu, herkesin merak ettiği "Trabzonspor'a para verdiniz mi?" sorusuna yanıt verdi.

Tolgay Arslan transferinde şok SMS!


Hürriyet'e konuşan Ağaoğlu, "İbrahim Hacıosmanoğlu’nun açıklamalarını duydum. Başkan benim akrabam olur, anne tarafından yeğenimdir. Tabii ki yakınım olarak destek veririm, ama para değil. Desteklerim, her zaman yanında olurum, ben de Trabzonluyum. Ama futbolla ilgilenmiyorum. Yardım etmek, destek vermek başka, para vermek başka. Öyle bir şey yok. Tabii ki desteklerim oluyor, ama para vermek gibi değil. Para olayı yok" açıklamasını yaptı.

Ünlü iş adamı, "İbrahim Hacıosmanoğlu yeğenim olduğu için bunları çekinmeden söylemiş. Kendisine sadece akraba desteğim olur" dedi.

Hacıosmanoğlu'nun kızdığı başına geldi!