Ali Kırca'yı 4. yıldız mı yedi?

Ali Kırca'yı 4. yıldız mı yedi?
Ali Kırca'yı 4. yıldız mı yedi?
Galatasaray Kulübü Medya ve İletişim Direktörlüğü görevinden ayrılan Ali Kırca'nın kamuoyuna duyurulduğu gibi 'istifa etmediği', yönetim kurulu kararıyla 'işten el çektirildiği' iddia edildi.

Kulübün medya ve iletişim direktörü Ali Kırca, görevinden istifa etti. Kırca’nın kitap çalışmalarına daha fazla zaman ayırabilmek için görevini bıraktığı öğrenildi. Kırca, geçtiğimiz mart ayında işbaşı yapmış, 40 bin dolar olduğu iddia edilen maaşı tartışma konusu olmuştu.

Galatasaray'da Ali Kırca istifa etti


Fanatik gazetesinde yer alan habere göre, Başkan Ünal Aysal imzasıyla resmi siteden yayınlanan açıklamada Ali Kırca’nın görevi bıraktığı duyurulsa da yönetim kararıyla Kırca’ya işten el çektirildiği iddia ediliyor. Arena’daki 4. yıldız tanıtım organizasyonunun fikir babasının Kırca olduğu, gelen tepkilerin faturasının da kendisine kesildiği konuşuluyor.

Ali Kırca'nın sarı kırmızılı kulüple yollarının ayrılmasına neden olduğu belirtilen 4. yıldız organizasyonu, sosyal medyada rakip takım taraftarları tarafından espri konusu olmuştu.