Ali Koç: Başkan adaylığının zamanı geldi

Ali Koç: Başkan adaylığının zamanı geldi
Ali Koç: Başkan adaylığının zamanı geldi
Fenerbahçe Kulübü Olağan Genel Kurul Toplantısı'na, eski asbaşkan Ali Koç'un sözleri damgasını vurdu. Başkan Aziz Yıldırım'ın şike davasının sonuçlanmasıyla birlikte dava sonrası kongre kararı alacağını duyurmasının ardından Ali Koç'tan başkan adaylığı için açıklama geldi.

RADİKAL - Son günlerde başkan adaylığı yeniden gündeme gelen Ali Koç, kongrede yaptığı açıklamada, "Başkanım Aziz Yıldırım'la istişare halindeydik. eni yönetim kuruluna davet etmesine teşekkür ediyorum. Birkaç görüşmemiz oldu. Hem bugün hem yarınımızı konuştuk. Başkanımızın davetini gerçekleştiremedim. Bundan önce olduğu gibi bundan sonra da hep destek tam destek olmaya çalıştım, çalışacağım. 3 Temmuz'da hepimiz üstümüze düşeni yaptık, kenetlendik, omuz omuza verdik. Ama bu kenetlenmenin daha sıkı olması önemli. Zira dava daha bitmedi. Tertemiz Fenerbahçemiz'e sürülen leke her şeyden önemli. Aziz başkanımızın dediği gibi bu sadece bir şike davası değildi. Önemli olan bu lekeden temizlenmemiz" dedi.

Fenerbahçe'nin Volkan Demirel kararı!

"BİR SONRAKİ SEÇİMDE BAŞKANLIK İÇİN..."

Eski asbaşkan, "Rakiplerimiz güçleniyor, sıkılanıyor. Mesela Beşiktaş 'ın yeni stadı açılacak. Bir sonraki seçimde başkanlık için elimizi taşın altına koymamız gerektiğine inanıyorum. Zamanın geldiğini Aziz başkanımızla istişare ettik. Başkanımızın bu konuda bize destek olacağına eminim. Bu camia kenetlendiği zaman neler yapabileceğini gösterdi. Taraftar konusu herkesi üzen bir konu, nihayetinde hepimiz aynı gemideyiz. Saha içi ve saha dışında omuz omuza olmalıyız" ifadelerini kullandı.

Bir sonraki genel kurulda aday olacağının sinyalini veren Ali Koç, uzun süre kongre üyeleri tarafından alkışlandı.

Zico'dan o iddiaya yanıt