Ali Koç'tan başkanlık yorumu

Ali Koç'tan başkanlık yorumu
Ali Koç'tan başkanlık yorumu
Fenerbahçe'de camia gözünü Ali Koç'a çevirdi. Seçime girmesi halinde herkes başkan olacağına inanıyor. Ancak başarılı yönetici başkanlığa yeşil ışık yakmadı.

SORU: SİZİ F.BAHÇE BAŞKANI OLARAK GÖRECEK MİYİZ?
ALİ KOÇ: TRİBÜNDE GÖREBİLİRSİNİZ

Fenerbahçe'den 23 Nisan'a özel Atatürk imzası


Sarı-lacivertli camia, Başkan Aziz Yıldırım hapse gireceği için üzüntülü... 19. şampiyonluğun heyecanı bile kayboldu, herkes buruk. Bir taraftan da "Fenerbahçe'de Aziz Yıldırım sonrası yeni başkan kim olacak?" sorusuna cevap aranıyor. Tüm gözler Ali Koç'un üstünde. Herkes seçime girmesi halinde Ali Koç'un başkan olacağına inanıyor. Öyle ki "Kongrede Ali Koç tulum çıkartır. Bütün oyları siler süpürür" yorumları yapılıyor.

YARGITAY KARARI ÖNCESİ

Akşam Gazetesi'nde yer alan habere göre; camiada Ali Koç'a "Başkan ol" diye büyük bir talep var. Ancak aile baskısı nedeniyle Ali Koç'un Fenerbahçe başkanlığına sıcak bakmadığı bir kez daha ortaya çıktı. KOÇTAŞ Adana mağazasının açılışının ardından gazetecilerle bir araya gelen Ali Koç'a "Sizi Fenerbahçe Başkanı olarak görecek miyiz?" diye soruldu. Koç, basın mensuplarıyla sohbet ettiği gün Yargıtay Cumhuriyet Başsavcısı'nın Aziz Yıldırım'ın itirazlarını reddettiği henüz ortaya çıkmamıştı.

Emre'den Yıldırım'ı ağlatan konuşma


SEÇİME KADAR KOÇ BASKI

Fenerbahçe’ye başkan olup olmayacağıyla ilgili bu soru karşısında Ali Koç, “Eğer bilet alır maça gelirseniz beni tribünlerde görebilirsiniz” cevabı verdi. Koç Ailesi, Fenerbahçe'nin eski asbaşkanının yeniden sportif görevde olmasına sıcak bakmıyor.

Ali Koç da bu nedenle Fenerbahçe Başkanı olarak Protokol Tribünü'nde oturmak yerine bir Fenerbahçe taraftarı olarak tribünde olacağı mesajını verdi. Seçimlere kadar Koç'a Fenerbahçe Başkanı olması için camianın baskısı devam edecek.

Fenerbahçeli taraftar stattan kovuldu