Ali Şen: Alıştık artık!

Ali Şen: Alıştık artık!
Ali Şen: Alıştık artık!
Fenerbahçe Kulübü eski başkanı Ali Şen, "Türk halkı bir hafta sonu 35-40 maç izliyor. Onun için kolay kolay sadece gelen antrenörlerin vaatlerine pek kanacak durumda değil" dedi.

MUĞLA - Bodrum ilçesinde katıldığı bir davette, gazetecilere açıklamalarda bulunan Ali Şen, yeni gelen antrenörlerin vaatlerde bulunduğunu belirterek, " Klasik laflar, klasik beyanatlar duyuyoruz. Yeni gelen antrenörler 'Çok gol atacağız, az gol yiyeceğiz' diyor. Hep öyledir, artık çok alıştık. Türk halkı bir hafta sonu 35-40 tane maç izliyor. Onun için kolay kolay sadece gelen antrenörlerin vaatlerine kanacak durumda değil" diye konuştu.

Ali Şen, bir gazetecinin " Fenerbahçe 'nin Portekizli teknik direktörü Vitor Pereira için ne düşünüyorsunuz?" sorusuna ise "Yaptığım bu konuşmada hepsi var" yanıtını verdi.

Şen, tribünlerin doldurulması konusunda kulüplerin çalışma yapması gerektiğini savunarak, en büyük güç ve destekçi olan taraftarların, tribünlere gelmediğini kaydetti. Tribünlerin bu yıl da boş kalması halinde, toparlanmanın zor olacağının altını çizen Şen, "Kulüplere tavsiyem, mali durumlarını, parasal durumlarını çok iyi takip etsinler. Yine taraftarı tekrar tribüne çeksinler" ifadelerini kullandı. (AA)


  ETİKETLER:

  Fenerbahçe

  ,

  Bodrum

  ,

  klasik

  ,

  gol

  ,

  maç

  ,

  muğla

  ,

  hafta sonu