Alkışlar Necip Uysal'a: Artık Fenerliyim

Alkışlar Necip Uysal'a: Artık Fenerliyim
Alkışlar Necip Uysal'a: Artık Fenerliyim
Şükrü Saracoğlu Stadı'nda Fenerbahçe'nin 1-0'lık galibiyetiyle sonuçlanan Beşiktaş derbisi öncesi tarihi bir Fair-Play örneği yaşandı. Siyah-beyazlı oyuncu Necip Uysal'ın, minik Fenerbahçe taraftarına yaklaşımı 'helal olsun' dedirtti.

RADİKAL - Fenerbahçe - Beşiktaş maçı öncesi seremonide Necip Uysal'ın önünde duran çocuk , "Ben sana düştüm ama Fenerbahçeliyim. Artık Beşiktaşlı mı oldum?" diye sordu. Siyah-beyazlı oyuncu ise "Hayır, üzülme. Sen hala Fenerbahçelisin. Benim elimi tuttun diye artık ben Fenerliyim" cevabını verdi.   

Bu diyalog BJK TV'de yayınlanırken, futbolseverler Beşiktaşlı futbolcuya sergilediği fair-play örneğinden dolayı övgüler yağdırdı.   

Beşiktaş'tan Lucescu açıklaması

"MAÇI KAYBETTİNİZ AMA SEN KAZANDIN"

Minik Fenerbahçe taraftarının babası, Necip Uysal'a yazdığı mektupta şu ifadeleri kullandı:
"Değerli Oğlum Necip. Ben Fenerbahçe kongre üyesiyim ve iyi bir taraftarım. Beşiktaş maçında 6.5 yaşındaki 2 oğlum seremonide sahaya çıktılar. Oğlum ile girdiğin bu diyalogu hiç unutmayacağım. Eşim ile birlikte maç boyunca senin başarılı olmanı istedik. Kaybettiniz ama sen kazandın."

Beşiktaş transfer için kararını verdi!


  ETİKETLER:

  Beşiktaş

  ,

  Fenerbahçe

  ,

  Çocuk

  ,

  Kongre

  ,

  maç

  http://www.radikal.com.tr/132831013283102

  YORUMLAR
  (2 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Helal olsun - user1053366

  Sevgili Necip sana ve Beşiktaş'a helal olsun. Ben Fenerhçeliyim ama kendimi Beşiktaşlı da hissediyorum. Bu notu Trabzon'da Fenerbahçe kafilesine silahlı pusu kurulduğunu öğrendiğim sırada yazıyorum. Memlekette hain ve şerefsiz kaynarken sen ve arkadaşların insanları güneş gibi aydınlatıyor, umudumuzu artırıyorsun.

  Kutsuyorum - user398675

  Futbolumuzun çirkefleştiği günlerde, Necip'in bu müthiş jesti ve FB Kongre üyesi babanın nazik mektubunun kutsanması gerektiğini düşünüyorum.